ВТ-НД 11:00 - 22:00

(048) 783-12-16
(066) 345-77-93
(098) 403-30-95

м.Одеса, вул.Преображенська, 5, вхід у арку

Як же утворився клуб, запитують мене останнім часом.

В кінці 2012 р (кому цікава інформація про клуб і не важлива предсторія перемотайте пару абзаців) від свого друга я дізнався, що існує серіал і книга Гра престолів. І після цього досить часто почав чути про нього. Потім мені той же друг, розповів про те, що існує цікава настільна стратегія по Грі престолів. І поки ми з ним обговорювали її (я хотів пограти в настільну масштабну гру, йому цікава була тема гри) і думали чи варто вона своїх грошей (а коштувала вона під 100 $) йому її подарували. Відкрили і охреніли, і в цьому відношенні 40 сторінок правил! Пограли першу навчальну партію, грали двома сімейними парами. Було складно, багато всього незрозуміло, образи «а чому ти напав на мене»! Загалом після кількох спроб пограти зрозуміли, що якщо ми будемо продовжувати ето призведе до розвалу сімей!
До того ж відразу було зрозуміло, що цікавіше грати великим складом.
Так що я почав шукати однодумців, тому що я був впевнений, що хтось повинен ще грати в настільні ігри та найголовніше в Гру престолів.
І я не даремно так думав, мої пошуки привели мене до Жирову Жене (а це була вже весна 2013) який збирав столи на Гру престолів в клубі Білий лицар. Правда тоді я ще не знав, що таке Білий лицар, я знав тільки, що Женя збирає на Гру престолів, а мені більше нічого не треба було, на той момент.
Згодом я почав помічати інші ігри, дещо навіть пробував, потім ще з'явилася карткова Гра престолів, але лідером залишалася настільна. До кінця року, людей на Гру Престолів почали собиратся стабільно стільки ж або навіть більше ніж на інші ігри, і ми вирішили зробити свою власну групу (клуб). Дана група благополучно росла і розвивалася, і навесні 2014 року ми зібрали перший чемпіонат з настільної Грі престолів в якому брало участь 18 чоловік. Група продовжувала зростати, люди все ще грали в Гру престолів, я періодично переключався на інші ігри, моя особиста колекція настільних ігор поступово поповнювалася.
Восени 2014 року ми запустили другий чемпіонат з настільної Грі престолів. Цього разу люде вже було більше 30, але чемпіонат був дуже затягнутий!
До цього моменту Білого лицаря вже практично не було, одному з ігромастеров трохи не до клубу було, другий вийшов в декрет. Я ж уже деякий час думав над тим, що ж зробити, щоб клуб жив далі. І єдиний шанс, який я бачив - це вводити платні ігри або клубні внески, але поточний склад Клубу був категорично проти цього. Поспілкувавшись з іншими ігромастерамі ми вирішили створити новий клуб «Ліга настільних ігор», в якому і планували ввести платні ігри. Але почалася криза, і ми тимчасово знову оголосили про безкоштовні іграх. З тих пір я і далі думав про те, як розвинути клуб.
Найважливішим моментом в клубі було приміщення, тому що до цього ми постійно збиралися по кафе, але в кафе рідко дозволяють грати або дозволяють, але з працею або зобов'язують робити мінімальне замовлення.
І цього літа, по-перше з'явилася можливість, по-друге я таки зважився перекваліфікуватися і зробити своє хобі, своєю професією. Завжди мріяв займатися улюбленою справою. І власне ось вона - робота моєї мрії. Про створення подібного закладу ми з Артемом думали ще рік тому, але тоді я таки не наважився, та й поки я думав Артем знайшов собі роботу. Так що ці обговорення були відкладені. Але як тільки декілька місяців тому, я таки прийняв це рішення, перший до кого я пішов домовлятися про співпрацю саме до Артему, у нього був уже великий досвід в плані настолок. Домовившись, я остаточно переконався в своєму бажанні і почав розвивати свої думки, шукав приміщення, робив ремонт, замовляв товар. Далі був Фан Експо (колишній Комік Кон) про існування якого я дізнався за пару тижнів до від Артема і ми вирішили брати участь, це було правильне рішення, але це було дуже складно, дуже не підготовлене, багато рішень приймалися на ходу. А далі ви вже можете прийти і подивитися що ж з цього вийшло!