ВТ-НД 11:00 - 22:00

(048) 783-12-16
(066) 345-77-93
(098) 403-30-95

м.Одеса, вул.Преображенська, 5, вхід у арку

Шановнi друзі, просимо вас ознайомитися і взяти до відома правила поведінки і умови участі в нашому клубі:

Обов'язково приносити з собою гарний настрій та посмішку.
Дуже наполегливо просимо вас бути пунктуальними (не спізнюватися, попереджати про зміну ваших планів щодо участi завчасно) та акуратними у поводженні з іграми. Ваш досвід в більшості випадків не важливий (навчимо, пояснимо, допоможемо, потім пояснимо ще раз і ще, якщо буде потрібно :).

І ще трохи правил:
1. Ігромайстер завжди правий.
2. Якщо ігромайстер не правий, дивись пункт №1. Якщо він робить вам зауваження - це не з шкідливості. Ймовірно, ви некоректно себе ведете. Ігромайстер має право перервати вашу участь в клубі, якщо ви не почули його попередженням.
3. Запис на ігри в клубі є обов'язковою умовою (мінімум за добу), проводиться за допомогою: календаря на сайті, особистого повідомлення адміністратору клубу або дзвінком за телефонами клубу.
4. Оплата за відвідування вносять всі відвідувачі клубу, не залежно від того чим саме вони займаються в клубі (подивитися, посидіти в кутку, поговорити!) Оплата вноситься одразу ж при вході, а не в кінці дня (як і за товари і продукти, треба оплачувати відразу)
5. Поважайте інших відвідувачів клубу, не треба кричати, підвищувати голос якщо це частина гри наприклад при рольовому вiдiграшi.
6. Лайка та ненормативна лексика заборонена!Ми граємо без мату та з повагою до інших гравців.
7. У розмовах утримуйтесь від політичних, релігійних, інтимних тем.
8. Розраховуйте свій час так, щоб не спізнюватися на зустрічі, а так само розраховуйте на тривалість партії. (Якщо ви збираєтеся на Гру престолів, розраховуйте, що партія в деяких випадках може затягнуться на 6 годин і якщо ви встанете на третій годині гри і підете, знайти вам заміну буде практично неможливо!)
9. Деякі ігри вимагають хоча б мiнiмальни знання англійської мови. Правилам ми навчимо, якщо в грі всього десяток карт з текстом англійською, ми з вами завчити їх значення, може навіть спеціально для вас роздрукуємо переклад підказку по кожній карті. Однак для більш складних ігор вам потрібно знати мову.
10. Деякі ігри вимагають певної поведінки за столом і хоч мінімального відіграшу (а рольові вимагають повного відіграшу). Якщо вашого персонажа обвиває слизькими мацяльцями інопланетний монстр, намагаючись скрутити йому шию, це не привід іржати і жартувати про тентаклі і аніме - ви самі підписалися в це грати, а атмосфера надприродного жаху становить чи не половину задоволення від гри. За зіпсовані подібним чином партії ігромайстер може відмовити вам у подальшій участі в цій грі.

ЗИ: Якщо в процесі гри ви з тих чи інших причин завдасте шкоди грі (залили чаєм поле, з'їли жетон з голоду, втратили коника противника, щоб виграти бій), на вас ляже обов'язок по відшкодуванню збитку. Ціна питання буде залежати від масштабів і обговорюватися індивідуально. Це відбувається вкрай рідко, тому сильно хвилюватися не варто, проте пам'ятайте про акуратність. Можливості докупити у виробника один зіпсований елемент - поле, карту, жетон - немає, такі речі замовляються в друкарні і надають грі наліт самопалу))